Loading...

KALİTE

Kurumsal kalite anlayışımız ve garanti koşullarımız...

Kalite Anlayışımız

Onesto Concept olarak önceliğimiz olan "KALİTE" anlayışımızdan bahsetmek isteriz;

Kurulduğumuz ilk günden itibaren ana felsefelerimizden biri olan "KALİTE" standardımızı sağlamak için üretimimizin başlangış etabı olan doğru tedarik malzemeleri seçiminden başlayarak doğru üretimle devam etmektedir,

Alanında uzman personellerimiz tarafından teknolojik makine parkurundan çıkan ürünlerimiz dört etaptan oluşan titiz kalite kontrol sürecinden geçebilerek birinci sınıf paketleme ve istif anlayışımızla sevke hazır hale gelebilmektedir.

1. Garanti Süresi
Ürünlerimiz her türlü üretim hatalarına karşı 4 farklı kalite kontrol noktasından geçerek kullanıcılarımıza ulaşmaktadır, buna rağmen oluşacak problemlere karşı ürünlerimizin tamamı 2 yıl garanti altındadır.
2. Garanti Koşulları
Ürünlerimiz kullanıcı hatası olmayan her türlü üretim ve tedarik edilen yarı mamüllerin hatalarına karşı tam koruma altındadır.
3. Ürün Kullanım Klavuzu
Mobilya ve Koltukların daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması çok önemli ve gereklidir.
* Mobilyalarınızı işlevleri dışında kullanmayınız.
* Mobilyanın konulacağı zeminin düzgün ve kuru olması gerekmektedir.
* Ev taşıma veya mobilyanın yerini değiştirme durumlarında, sürükleyerek veya dar yerlerden sürterek taşıma yapmayınız. Mobilyalarınızı darbelerden koruyucu paketlemeye özen gösteriniz.
* Mobilyalarınızı rutubetli, tozlu ve ortamlardan uzak tutunuz ve direkt güneş ışığından koruyunuz.
* Herhangi bir sebeple, mobilyalarınızın kol ve sırt kısımlarının üzerine ayak basarak çıkmayınız, oturmayınız.
* Mobilyalarınızın sandık bölümüne akıcı ve patlayıcı herhangi bir madde koymayınız. Bu bölümlere ağır maddeler koymamaya özen gösteriniz.
* Çocuklarınızın hareketli mekanizmalar ile oynamasına izin vermeyiniz.
* Evcil hayvanlarınızı mobilyalarınızdan uzak tutunuz.

bize ulaşın