Loading...

ABOUT US

About Onesto Concept

Öncelikle sıcacık bir Merhaba, Onesto Concept olarak ilk önceliğimiz "dürüstlük, samimiyet, sorunsuz ürün, doğru fiyat ve müşteri memnuniyetidir". Genç ve dinamik ekibimiz ile misyonumuz, sürekli yenilik mantığı ile dünyanın her yerinde değişkenlik gösteren mobilya ihtiyaçlarına, farklı ve özgün tasarımlarla cevap vermek ve ülkeniz mobilya sektörüne katkıda bulunmaktır. Onesto Concept olarak görevimizi biliyor ve müşteri memnuniyeti için üstün gayret gösteriyoruz. Sektörde bilinen bir firma olma yolunda bizlere katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.

Tayfun FERGANA

Onesto Concept olarak ilk önceliğimiz "dürüstlük, samimiyet, sorunsuz ürün, doğru fiyat ve müşteri memnuniyetidir". Genç ve dinamik ekibimiz ile misyonumuz, sürekli yenilik mantığı ile dünyanın her yerinde değişkenlik gösteren mobilya ihtiyaçlarına, farklı ve özgün tasarımlarla cevap vermek ve ülkeniz mobilya sektörüne katkıda bulunmaktır.

Onesto Concept olarak görevimizi biliyor ve müşteri memnuniyeti için üstün gayret gösteriyoruz. Sektörde bilinen bir firma olma yolunda bizlere katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.


Contact Us